Kolibové Balanční Techniky Otvírací - KBT-O.1 a KBT-0.2

Kolibové Balanční Techniky ( KBT-O 1,2) :

Tyto techniky pomáhají podobně jako Dornova nebo Mojžíšova metoda, popř. Thajská tlaková masáž. Naše tělo se věkem nebo dlouhodobým stresem postupně stahuje a zmenšuje. Stažení těla zhoršuje krevní a lymfatický oběh, dýchání a stabilitu. Jelikož si tyto bloky postupně vytváří tělo samo, nejde tato příčina lékařsky ani terapeuticky zjistit. Tělo sice není nemocné, ale bolí.

Toto stažení se soustředí do tří bodů ve třech částech těla: horní, střední a spodní. Technikou KBT-O 1®dosáhneme povolení a uvolnění těchto bodů. Klienti získají pocit uvolnění, lehkosti a stability. Tělo už nemusí neustále dorovnávat nerovnosti v postoji (balancovat), zůstává více energie pro posílení imunitního systému.

KBTO 1 pomáhá proti únavě, vyčerpání, hučení v uších, špatné stabilitě, bolesti svalů, depresím, bolestem hlavy, stresu, častým zánětům, tenisovému lokti, otokům končetin. KBT-O 2® je technika navrácení vychýlených žeber do původního stavu. K vychýlení může dojít nevhodným držení těla, úrazem, šokem, leknutím. Nevýhodou je, že posunuté žebro nebolí, ale bolest se ozve většinou na jiné části těla. Navrácení vychýlených horních žeber pomáhá proti: zamrzlé rameno, tenisový loket, bolesti zápěstí a prstů.

Zlepšuje dýchání, sluch, zrak, paměť. Např. klientům, kteří se léčí na astma, ale nemají ho prokázané, tak po povolení prvních 4 žeber problém odchází. Další žebra ovlivňují bránici, žaludek a tlusté střevo. Jejich srovnáním se zlepší funkce těchto vnitřních orgánů. To má vliv na zácpu, průjem, nadýmání, bolesti břicha, únavu nohou. Srovnání posledních žeber a kostrče zlepší funkci pohlavních orgánů a střev, odstraňuje bolesti v kříži a břicha.

Více info + video na :balancnitechnika.cz

Další video :cestyksobe.cz/dagmar-kolibova-kolibove-balancni-technika-konec-bolesti/12587

KBT-O - zkratka pro Kolibové Balanční Techniky - Otvírací

 

Kontakt

PETRA SABELOVÁ Na Poříčí 595
Frýdek - Místek
Budova B OFFICES POŘÍČÍ
- přízemí dveře č.105
- vedle hotelu Centrum
+420 774 615 118
petrasabelova@seznam.cz